Nowości
Unikatowy  francuski kredens Ludwik odnowiony
Unikatowy francuski kredens Ludwik odnowiony

2 600,00 zł

szt.
Piękna francuska komoda Ludwik odnowiona
Piękna francuska komoda Ludwik odnowiona

1 000,00 zł

szt.
Piękny odnowiony  francuski sekretarz Ludwik
Piękny odnowiony francuski sekretarz Ludwik

1 000,00 zł

szt.
Dostawa
  • Zakupione u nas meble przygotowujemy i zabezpieczamy przed uszkodzeniem do transportu na terenie całego kraju. Transport jest wykonywany od 10 dni do 14 roboczych.
  • Większość mebli rozwozimy firmami spedycyjnymi, jednak istnieje możliwość wysyłek kurierskich tj. małe gabaryty jak stoliki, małe komody, szafki itp. Zobowiązani są Państwo do sprawdzenia zawartości każdej przesyłki w obecności kuriera lub naszego kierowcy.
  • W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy na miejscu sporządzić z kurierem protokół szkody , jeśli Państwo tego nie zrobią ewentualne reklamacje nie zostaną uwzględnione.
  • Cena za transport obejmuje zapakowanie zakupionego przedmiotu oraz jego dostarczenie do Państwa na poziomie zero natomiast nie obejmuje usługi wniesienia i skręcania mebli. W przypadku dużych gabarytów proszę przygotować się do rozładunku mebli ponieważ kierowca jest sam a mniejsze przesyłki są przesyłkami paletowymi.
  •  W celu szybkiej i sprawnej dostawy prosimy przy zamówieniu o podanie dat i godzin dostawy kiedy są Państwo dostępni. UWAGA ! Godziny dostawy małych mebli (przesyłek paletowych)są uzależnione od przewoźnika a termin dostawy może przesunąć się o jeden dzień roboczy, duże gabaryty dostarczymy w odpowiadającym Państwu terminie podanym w zamówieniu(minimum dwa dni z rzędu).
  • W przypadku nieodebrania przesyłki koszty transportu zostaną policzone podwójnie a zwrot dokonamy pomniejszony o koszty dostawy!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl